Profesjonalna organizacja szkoleń firmowych w Zakopanem

Szkolenia, Coaching

SZKOLENIA

W dobie nowoczesnego podejścia do zarządzania firmą, szklenia stały się nieodłączą częścią funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku. Długofalowe procesy szkoleniowe mogą w wymierny sposób wpłynąć na efektywnośc pracy zespołu, przekładając się tym samym na zyski finansowe korporacji. Wartością dodaną jest również nowa jakość pracy w zespole, zrozumienie procesów międzyludzkich czy poprawa relacji w środowisku firmowym.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę szkoleń preprowadzancyh przez profesjonalnych, doświadczonych trenerów. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata i obejmuje różne obszary, w zależności od zdiagnozowanych potrzeb korporacji/zespołu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty szkoleniowej. 

COACHING

Coaching, czyli systematyczny proces wspierania klienta przez coacha w dążeniu do wyznaczonych celów. Cocahing ma charakter zaplanowanych, cyklicznych spotkań, podczas których dokonywana jest obiektywna i wyważona ocena klienta mająca na celu wskazanie mocnych stron oraz obszarów wymagających poprawy i rozwoju. Rozwiązania wypracowywane są wspólnie – w zależności od potrzeb oraz osobistych zasobów i możliwości klienta. 

W ofercie najduje się:

  • Executive Coaching - skierowany do kadry menadżerskiej i kierownicznej
  • Coaching biznesowy - wspierający działanie i rozwój małych i środnich przedsiębiorców
  • Coaching menagerski - skupiający się na kompetencjach pracownika podczas wykonywania pracy
  • Life Coaching - koncentrujący się na planowaniu życia i osiąganiu celów osobistych oraz poszukujący równowagi między życiem prywatnym a pracą.

Tel. +48 18 201 21 46, kom. +48 508 104 735
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.