Nasz zespół

Ewa Ostrowska

Założycielka i właścicielka Biura, absolwentka geografii, kochająca podróże i… ciężką pracę. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym lubi wyznaczać sobie nowe cele, do których dochodzi dzięki swojej sumienności i obowiązkowości, motywowana satysfakcją, jaką czerpie gdy osiągnie sukces.


Aleksandra Ostrowska

Pogodna optymistka. Z wykształcenia specjalistka od marketingu i zarządzania, z pasji: trener biznesu, coach, przewodnik tatrzański. Poza tym miłośniczka gór i sportów wszelakich. Kocha życie, taniec i kwiaty. Otwarta, uwielbia poznawać nowych ludzi i miejsca, jednocześnie mocno przywiązana do swojego miajsca na ziemi - Zakopanego. Spontaniczna, w życiu kieruje się intuicją i emocjami bardziej niż rozsądkiem. W jednej chwili potrafi spakować plecak i ruszyć w nieznane.


Kinga Ostrowska

Na co dzień specjalistka od marketingu w dużej korporacji, miłośniczka górskich przygód, Przewodnik Tatrzański. W Biurze Kontur prawa ręka podczas obsługi imprez, skrupulatna i dokładna. Nic nie umknie jej uwadze! Skupiona na realizacji zadania, nie przeoczy żadnego szczegółu. Doskonale zarządza sobą, dzięki czemu z łatwością przychodzi jej zarządzanie innymi. Bezładne wielkich grup zamienia w sprawny zespół.


Mariusz Rogus vel Gienek

Specjalista od zajęć terenowych i  specjalistycznego sprzętu do ich obsługi. Nie zawsze uśmiechnięty, ale zawsze chętny do pomocy. Gotowy do pracy w każdych warunkach – nawet tych najcięższych. Sprawdzony kompan i przyjaciel. Pasjonat wspinania. Ratownik TOPR. 


Robert Kidoń

Doświadczony organizator koordynator zajęć terenowych. Z Biurem Kontur współpracuje „od zawsze”. Zawodowy ratownik TOPR, instruktor narciarstwa, wspinaczki wysokogórskiej, taternictwa jaskiniowego, ratownictwa TOPR. Pasjonat skialpinizmu i podróży. Prywatnie mąż i tata.  


Natalia Witek

Mistrzyni w obsłudze klienta. Ujmująca i miła, zawsze chętna do pomocy – niezależnie od pory dnia i nocy. Obowiązkowa. Zawsze punktualna i przygotowana do realizacji zadania. Zawsze nienagannie ubrana. Miłośniczka gór i tańca. Piwo pije tylko przez słomkę. Prowadzi Solną Izbę – grotę solną zapewniającą morski klimat pod Tatrami.


Marcin Witek

Człowiek-orkiestra. Niezastąpiony Przewodnik Tatrzański, Zbójnik podczas imprez regionalnych, niepisany wodzirej na imprezach wieczornych, ratownik TOPR, mąż i tata. Swoim humorem i usposobieniem zyskuje rzesze fanów (i fanek). 


Grzegorz Wiercioch

Doświadczony pilot zajęć terenowych, instruktor narciarstwa PZN, instruktor sportu i rekreacji, przewodnik tatrzański. Ratownik TOPR i nauczyciel. Miły i czarujący. Kocha skialpinizm, bieganie i kobiety, zwłaszcza swoją Marynę.  


Magdalena Ziaja

Chodzący wulkan energii i pozytywnych emocji. Bezpośrednia i wesoła. Zaraża śmiechem. Z łatwością realizuje kolejne zadania, wciąż podejmując nowe wyzwania. Pomocna ręka podczas obsługi grup i pisania programów. Organizatorka i dyrektor Festiwalu Filmów Górskich w Zakopanem.  Miłośniczka gór, dalekich i bliskich wypraw oraz tańca.


oraz wiele innych, niezastąpionych osób.

Tel. +48 18 201 21 46, kom. +48 508 104 735
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.