Team building w Zakopanem- razem zbudujemy Twój zespół

Team Building

TEAM BUILDING czyli budowanie zespołu poprzez aktywne działania w terenie bądź też poprzez spotkania integracyjne zaprojektowane specjalnie na potrzeby firmy. Zajęcia team-buildingowe stały się bardzo popularną formą szkoleń ze względu na ich wysoką skuteczność jako narzędzia motywacyjnego. Wspólne działania pracowników firmy w niecodziennych warunkach i odmiennym środowisku, sprzyja umacnianiu więzi miedzy nimi, wzroście wzajemnego zaufania oraz ogólnej poprawie ich relacji, a co za tym idzie również wydajności pracy. Team-building to duże korzyści także na poziomie jednostki. Uczestnicy wyzwalają w sobie wolę walki, zdobywają cele poprzez przezwyciężanie własnych słabości a przede wszystkim biorą udział w nowych, nietypowych wyzwaniach, których pokonanie daje im poczucie satysfakcji i zapewnia niezapomniane przeżycia. 

Team building może przyjąć różnoraką formę w zależności od Państwa oczekiwań i zapotrzebowania. Może on być stosowany jako samodzielny program, bądź stanowić część większej całości wraz ze szkoleniem merytorycznym, konferencją, zajęciami wieczornymi lub innymi atrakcjami. 


PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA:

Misja specjalna James’a Bond’a

Świat to za mało, czyli intryga, śledztwo, zagadka, piękne kobiety, efekty specjalne i oczywiście Martini- wstrząśnięte, nie mieszane. Uczestnicy biorą udział w zajęciach, w których wcielają się w rolę agentów specjalnych mających uratować świat od zagłady. Na swojej drodze spotykają jednak przeszkody, m.in.: muszą wykazać się sprawnością fizyczną, by na linie pokonać rzekę, równowagą, by ominąć głęboki rów przechodząc po rozciągniętej taśmie, celnością, by postrzelić czyhających na ich życie wrogów czy też umiejętnościami kierowcy rajdowego, by nie dać się schwytać podczas pościgu…

Bój o Ciupagę Janosika i Korale Maryny

Góry, lasy, hale, owce i… polski Robin Hood, czyli jak Janek został Janosikiem. Wstąpienie do bandy zbójników wcale nie jest takie proste. Aby zyskać uznanie góralskich juhasów, trzeba przejść próbę sił!

W górskiej scenerii rozgrywają się zmagania uczestników walczących o uznanie wśród zbójów. Tu konieczne są mocne mięśnie ale też bystry umysł. Upolowanie zwierzyny na kolację, wspinaczka, „nierozerwalna” współpraca w grupie, odtańczenie Zbójnickiego na linie - to tylko niektóre konkurencje, jakie będą musieli wykonać bandy Jędrusia Pyzdry, Walusia Kwiczoły i innych, by wywalczyć sobie Janosikową ciupagę a przede wszystkim szacunek i pozycję wśród innych zbójeckich grup.

Mafijne Porachunki

Pewnego razu, w szalonych czasach prohibicji, w Nowym Jorku rządzonym przez cztery rodziny mafijne... Przenosimy się w czasy, gdzie nikt nie prosi o nic 2 razy. Żądanie Bossa ma być wykonane, w przeciwnym razie możemy się pożegnać z życiem- odpadamy z rozgrywki. Zadania nie są łatwe, ale z odrobiną przebiegłości i sprytu można zadowolić Szefa. Oczywiście uwieńczeniem dobrze załatwionego biznesu są duże pieniądze, za które wieczorem będzie można posmakować hazardu. 

Firmowe Filmowanie

Firmowe Filmowanie to propozycja zajęć niezwykle integrujących uczestników, zwłaszcza w niewielkich zespołach kilku/kilkunasto-osobowych. Zasada kooperacji i zaangażowania wszystkich członków grupy działa dzięki formule zajęć, łączącej różne etapy przedsięwzięcia: planowanie, realeizację oraz publiczne przedstawienie wyników wspólnej pracy. Osoby w zespołach identyfikują się ze swoimi projektami, co łączy ich i wyróżnia spośród całej grupy. Aspekt ostatecznej oceny na forum wszystkich działa motywująco – każdy zespół walczy o uznanie innych! Ponadto szereg zadań, jakie trzeba wykonać podczas całej realizacji sprawia, że każda osoba znajdzie coś, w czym będzie mogła się wykazać. 

Na Ratunek

W górach trzeba być gotowym na wszystko. Przekonują się o tym uczestnicy, którzy podczas zwykłej wycieczki, proszeni są o pomoc w odszukaniu zaginionego turysty. Czy jest na szlaku? A może zboczył? A co w przypadku, gdy należy iść po niego do jaskini? Ratując ludzkie życie trzeba wykazać się spokojem a równocześnie skutecznością i szybkością działania. Nikt lepiej nie zdaje sobie z tego sprawy, niż odpowiednio przeszkolone wcześniej przez ratowników TOPR osoby biorące udział w akcji. Trzeba się będzie wykazać zdobytą na szkoleniu wiedzą z zakresu ratownictwa medycznego, taktyki działania, metod poruszania się w terenie i poszukiwania zaginionego. Wszystko w rękach Ratowników!

Gra Miejska

Gra miejska to zabawa, podczas której uczestnicy współpracując ze sobą starają się  osiągnąć  wyznaczony cel. By tego dokonać nie muszą jednak posiadać ponadprzeciętnej kondycji, ani szczególnej fizycznej sprawności – gra miejska stanowi bowiem wyzwanie intelektualne. Dzięki bardzo elastycznej formie budowy scenariusza w zabawie może wziąć udział dowolna liczba osób niezależnie od ich wieku i zainteresowań. Jest to także  atrakcyjny element spotkań integracyjnych, oraz nowa forma zwiedzania miasta. Gra miejska, to mieszanka gier RPG i harcerskich podchodów. Dzieje się zawsze w czasie rzeczywistym, planszą jest nieustannie zmieniająca się przestrzeń miasta, a pionkami gracze, których zadaniem jest wypełnić powierzoną im misję.

Olimpiada

W każdym z nas tkwi żyłka sportowca. Jedni lubią piłkę, inni wolą basen, jeszcze inni najlepiej czują się na bieżni. Olimpiada to najlepszy sposób zdrowej rywalizacji, z jasno nakreślonymi celami. Kraje Świata toczą walkę o medale typując najlepszych zawodników do danej konkurencji. Nie zabraknie komentatorów, sędziów no i oczywiście podium z medalami i nagrodami. Wszystko uwieńczone ceremonią zakończenia Igrzysk wraz z wielkim balem.

...i wiele innych... 

Tel. +48 18 201 21 46, kom. +48 508 104 735
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.